KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299326
nr 1429 9326
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsidyll. Signerad. Olja på pannå, 50x60, yttermått inklusive ram: 69x80 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:39:50
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg